Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

zakonczenierokuszkolnego 2015055Po długim i wyczerpującym roku szkolnym w końcu doczekaliśmy się upragnionych wakacji. W naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek, którego dźwięk dzisiaj brzmiał nadzwyczaj przyjemnie. W tym roku Dyrektor Szkoły Pan Edward Szczecina oraz Wicedyrektor Pani Dorota Sierocka rozdali rekordową ilość nagród za osiągnięcia  w nauce. Prawie 50 uczniów odebrało z rąk Dyrekcji dyplomy oraz pamiątkowe albumy.

 

 

 

 


 

W gronie tych osób znajdowało się 8 uczniów, którzy za swój wysiłek włożony w naukę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Najwyższą średnią ocen ( 5,06 ) w Liceum Ogólnokształcącym uzyskała uczennica klasy I LO A Paulina Jurgielewicz, w Technikum najlepszą średnią ocen ( 4,86 ) miała Ewelina Ołdyńska z klasy III TF. Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę o skierowaniu wniosków o przyznanie tym dwóm uczennicom stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2014/2015.

Za wzorową frekwencję Mistrzem Frekwencji okazał się Szymon Jabłoński z  klasy II LO B. W Liceum Ogólnokształcącym Super Klasą za rok szkolny 2014/2015 została klasa II LO C, w Technikum drugi raz z rzędu Puchar Super Klasy powędrował do klasy II TF.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Po oficjalnej części obejrzeliśmy fantastyczny program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy I LO A oraz I TF pod opieką i nadzorem Pani Grażyny Wawrzyn.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu.