Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Ślubowanie i otrzęsiny 2015

Slubowanie2015010W Dniu Edukacji Narodowej 14 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie, podczas którego uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę oraz oficjalnie wstąpili w poczet uczniów naszej szkoły. Po ślubowaniu oraz pięknych życzeniach złożonych Dyrekcji oraz Nauczycielom z okazji ich święta, uczniowie klas drugich rozpoczęli otrzęsiny klas pierwszych. Było mnóstwo konkursów, zmagań sportowych oraz artystycznych. Jak zwykle, największą atrakcją okazało się karaoke, dzięki któremu niejeden uczeń odkrył w sobie talent.

Równolegle z całą zabawą, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w przeciąganiu liny. Rozgrywki dostarczyły mnóstwo emocji zarówno tym, którzy z wielkim poświęceniem i niejednokrotnie bólem startowali w zawodach oraz tym, którzy nie bacząc na zdarte gardła dzielnie kibicowali do samego końca.