Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Wizyta Biskupa Jerzego Mazura

DSC 0383W dniu 16 lutego 2016 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami wzięli udział w spotkaniu z Ordynariuszem Diecezji Ełckiej J.E. ks. Bp. Jerzym Mazurem.

Spotkanie odbyło się z okazji wizytacji kanonicznej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, na terenie której mieści się nasza szkoła.

W krótkim spotkaniu Dyrektor Szkół ZDZ w Suwałkach p. Edward Szczecina przedstawił historię naszej szkoły, po czym młodzież przedstawiła krótki program artystyczny.

Ksiądz Biskup w słowie skierowanym do młodzieży i nauczycieli podkreślił znaczenie Miłosierdzia Bożego oraz zachęcał do czynnego udziału w Światowych Dni Młodzieży . Sympatyczne spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą.