Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

IX Turniej Strzelecki Ferie Zimowe

turniejstrzelecki2017 080IX Turniej Strzelecki Ferie Zimowe zorganizowany przez Klub Strzelecki LOK ,,Wigry” we współpracy z Policją, Urzędem Miejskim w Suwałkach oraz Delegaturą Kuratorium Oświaty w Suwałkach odbył się w dniach 30.01.2017 – 02.02.2017 r. Turniej składał się z dwóch konkurencji. Strzelania kulowego z karabinu sportowego w postawie leżącej oraz strzelania z karabinu pneumatycznego w postawie stojącej. W zawodach startowała młodzież z suwalskich i okolicznych szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studenci.

Współzawodnictwo zarówno na strzelnicy policyjnej, gdzie strzelano na dystansie 25 metrów jak również na 10 metrowej strzelnicy pneumatycznej LOK dostarczyło młodzieży wielu emocji. Efekty pracy na treningach naszych uczniów były widoczne i dają powody do zadowolenia. Dla startujących w zawodach strzeleckich po raz pierwszy była to atrakcyjna przygoda.
Gala finałowa z wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród odbyła się w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach w dniu 03.02.2017 r. o godz. 9.00.