Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Bieg Przełajowy Klas Mundurowych w Augustowie

bieg062017 037W dniu 2 czerwca 2017 r. na plaży miejskiej w Augustowie i terenach przyległych uczniowie klas pierwszych naszego Liceum uczestniczyli w Biegu Terenowym z Przeszkodami dla Uczniów Klas Mundurowych Województwa Podlaskiego.  W biegu udział wzięło około 100 zawodników z siedmiu szkół. Uczniowie mieli do pokonania tor składający się z różnych przeszkód. Bieg zorganizowany był w oddzielnych kategoriach dla chłopców (1600m) i dziewcząt (800m).

Wśród dziewcząt doskonale zaprezentowały się uczennice naszej szkoły zdobywając:

I miejsce – Dominika WAŚNIEWSKA,

III miejsce – Natalia BRONICKA.

Chłopcy mieli mniej szczęścia. Organizatorami zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i Kuratorium Oświaty w Białymstoku.