Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

"W krzywym zwierciadle... czyli od komedii do groteski"

narodowyteatredukacjiW piątek, 6 października 2017r., uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl w  wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji, którzy przyjechali do nas z Wrocławia.Takie duchowe uczty wpisały się już na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Tym razem tematem scenicznej opowieści były różne odmiany komedii, groteska oraz teatr absurdu, z którego natchnienie czerpie współczesny kabaret.

Sztuka pt. "W krzywym zwierciadle " w zabawny  sposób opowiadała  o ważnych zagadnieniach egzystencjalnych oraz kondycji współczesnego człowieka w otaczającym go świecie.

Po przedstawieniu chętni uczniowie mieli okazję porozmawiać z aktorami, a nawet wystąpić na scenie. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne propozycje teatralnych spotkań.