Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Konkurs „Dzieje Policji Państwowej”

konkursLegionowo092018004W dniu 21 września 2018 r. uczniowie klas drugich naszego liceum uczestniczyli w konkursie „Dzieje Policji Państwowej” zorganizowanym przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.  Naszą szkołę reprezentowali Natalia Masłowska, Partycja Masłowska i Krystian Mikołajczyk.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wszechstronną wiedzą na temat historii, tradycji i współczesności Policji.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły Krystian Mikołajczyk. Zespołowo nasi uczniowie uplasowali się na drugim miejscu ustępując Liceum Ogólnokształcącemu w Komornicy. Po zakończeniu konkursowych zmagań mieliśmy przyjemność  obejrzeć  spektakl historyczno – edukacyjny pt. „Służba”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.