Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

DSC 1060

Kolejny rok szkolny za nami. W obecności Rady Pedagogicznej, uczniów oraz zaproszonych gości Pani Dyrektor Joanna Ewa Jakubowska wraz z Panią Wicedyrektor Dorotą Sierocką miały zaszczyt wręczyć naszym uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, czyli za uzyskanie świadectw z wyróżnieniem. Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2018/2019 uzyskał Bartłomiej Danielewicz, uczeń klasy pierwszej LO A.

Nagrodzone zostały także osoby osiągające dobre wyniki w nauce, uczniowie biorący aktywny udział w życiu społeczności szkolnej oraz podejmujący działania na rzecz szkoły. 

Nagrody oraz gratulacje otrzymała również reprezentacja uczniów, którzy zdobyli I miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych w Pile.  Za ten sukces należą się wielkie podziękowania Panu Zdzisławowi Wronowskiemu, który wspierał uczniów w przygotowaniach.  

Za przekazaną wiedzę podczas "Edukacji wojskowej" w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej pt. "Certyfikowane klasy mundurowe" podziękowania złożono st.kpr. Pawłowi Ambrosiewiczowi, ppor. Adrianowi Andruszkiewiczowi, kpr. Andrzejowi Chomikowi oraz st.szer. Łukaszowi Goberowi.

Mistrzem Frekwencji okazał się Daniel Połubiński z kl. I LO A, a tytuły Super Klasy 2018/2019 powędrowały do kl. II LO A i II TF. Gratulacje!