Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

IV Pętla Taktyczna GROM

         20200919 125124

W sobotę 19 września w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze odbyły się zawody dla uczniów klas mundurowych oraz członków organizacji paramilitarnych.

IV edycja Pętli Taktycznej GROM dzięki wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej gościła młodzież i ich opiekunów z wielu regionów naszego kraju.

Wśród 20 sześcioosobowych drużyn były też drużyny  reprezentujące Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach. Trasa licząca  ponad 12 km morderczego biegu z przeszkodami dała się we znaki wszystkim uczestnikom biegu. Walczyli dzielnie do samego końca, wspierając się i dopingując nawzajem. Nie obyło się również bez chwil grozy, załamania, łez, ale taka jest charakterystyka tych zawodów. Doskonałe przygotowanie fizyczne, taktyczne, ale i pozytywne nastawienie to składowe sukcesu. Sukcesem było przede wszystkim ukończenie tego biegu.

      Drużyna w składzie: Angelika Zielińska, Wiktoria Miłowicka, Natalia Sokołowska,Mateusz Olszewski, Mateusz Gołębiewski, Kacper Wojtanis, zajęła IV miejsce.

 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za wspaniałą organizację imprezy, za zapewnienie niesamowitej atmosfery, bezpieczeństwa i niezapomnianych emocji.