Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Nie przestajemy pomagać !

christmas 1911637 340

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i wszystko wskazuje na to, że nie będziemy mieli możliwości spotkać się w większym gronie, dlatego zorganizowanie przedświątecznej akcji charytatywnej staje się dla nas dużym wyzwaniem. Ale nie poddajemy się! Wielokrotnie udowodniliśmy, że nie jesteśmy obojętni wobec potrzebujących wsparcia.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań” organizuje w tym roku zbiórkę słodyczy, przyborów szkolnych i środków czystości dla swoich podopiecznych. Organizacja ma pod opieką 60 dzieci z bardzo ubogich rodzin. W naszej szkole – przed sekretariatem zostanie wystawiony karton, w którym będzie można zostawić podarunki dla dzieci. Nie pozostańmy obojętni, to będzie dar naszego serca. Jeśli każdy z nas wrzuci drobny upominek - dzieci otrzymają w tym roku prezenty od Świętego Mikołaja. Dary zostaną dostarczone przez Samorząd do siedziby organizacji 4 grudnia.

Nie możemy też zapomnieć o potrzebujących zwierzętach – nie poradzą sobie same, bez pomocy człowieka. Puszka karmy, żwirek, ciepły kocyk lub środki czystości wspomogą również podopiecznych Fundacji Zwierzęta Niczyje oraz KOTOZ. Fundacje te zapraszają także wolontariuszy do pomocy przy swoich podopiecznych.

Otwórzmy serca i pokażmy, że dobro nie boi się pandemii, a dobre uczynki niech się posypią niczym płatki śniegu z nieba!!!