Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Miłość niejedno ma imię, czyli WALENTYNKI w naszej szkole

Walentynkowa kompozycja z serc ucznia kl. 4c5c Wiktora Sygulskiego

 Dzień świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i sympatii. Uczniowie klasy 1 A LO tradycyjnie zorganizowali  „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanegj skrzynki, a walentynkowe listonoszki dostarczyły listy adresatom. Klasa 1 B LO natomiast zgodnie z zasadą "przez żołądek do serca", przygotowała słodki kiermasz, na którym można było zakupić przepyszne ciasta i ciasteczka.