Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Nasze szkoły na Targach Edukacyjnych

TARGI plakty druk page 005 300x225

Tegoroczne Targi Edukacyjno - Zawodowe odbyły się 31 marca w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Sejneńskiej. Wydarzenie skierowane było do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Celem targów było uświadomienie młodym ludziom, którzy kończą szkołę podstawową i stoją przed dylematem wyboru szkoły, a co za tym idzie – niejednokrotnie swojej ścieżki zawodowej – potencjału szkolnictwa branżowego i technicznego w naszym regionie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum i liceum. Nasze stoisko bardzo przyciągało uwagę uczestników targów. Wielu ósmoklasistów dopytywało o rekrutację i edukację. Nasi uczniowie skutecznie reklamowali szkołę, z ogromną pasją opowiadali o nauce i możliwościach rozwoju.