Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych

matura2

28 kwietnia, tak jak co roku, pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazały absolwentom liceum i technikum świadectwa, nagrody książkowe i wyróżnienia. Dowódca 14 Pułku Przeciwpancernego w Suwałkach Pan płk Krzysztof Świderski wręczył absolwentom klas mundurowych certyfikaty wojskowe, a uczniowie klas technikum otrzymali certyfikaty z realizacji zagranicznych praktyk zawodowych. Uczniowie klasy 2 LO A, żegnając swoich starszych kolegów, życzyli im udanych egzaminów maturalnych i wręczyli upominki.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia.....