Zakończenie roku klas maturalnych
24 kwietnia w obecności zaproszonych gości oraz rodziców pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych to jeden z najbardziej wzruszających momentów w życiu szkoły. Były wspomnienia, wzruszające momenty, nagrody za różnorodne osiągnięcia, podziękowania i życzenia na przyszłość.
Dziękujemy, że byliście częścią naszej szkolnej społeczności. Niech dalsza droga będzie dla Was pełna odwagi, wiary w siebie i pięknych odkryć!
https://suwalki.zdz.bialystok.pl/szkola/aktualnosci.html#sigProIddd1943772b










