Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzien wiosny2016030Dzisiaj w naszej szkole było bardzo smacznie i zielono. Uczniowie oraz uczennice klas 1F, 2F oraz 2A przygotowali pyszności, ze sprzedaży których zakupione zostaną miski, zabawki i akcesoria dla zwierząt w „Schronisku dla Zwierząt Sianożęć”. Babeczki,torty, ciasta oraz tosty cieszyły się w trakcie przerw ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów, ale także i nauczycieli. Najwięcej pieniędzy zebrała klasa 1F (90,11 zł), w sumie udało się zebrać 174, 41 zł. 

Poza tym, uczniowie chcący uniknąć odpowiedzi u nauczyciela, czy niezapowiedzianej kartkówki ubrali się na zielono, więc cała szkoła mieniła się odcieniami tego pięknego wiosennego koloru.

Ostatnią, ale może i najlepszą atrakcją była zamiana miejsc z nauczycielami. Chętni uczniowie mogli zasiąść przy nauczycielskim biurku oraz odczuć cienie i blaski tego zawodu na własnej skórze podczas prowadzenia lekcji. Nauczyciele natomiast mogli na jeden dzień wrócić do uczniowskich ławek i przypomnieć sobie szkolne lata z tej właśnie perspektywy. Niektórzy nauczyciele musieli nawet pisać kartkówki!

Podsumowując, pierwszy dzień wiosny w naszej szkole przyniósł wszystkim uczniom oraz nauczycielom dużo radości i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego dnia.