Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

zak2016 030Po długim i wyczerpującym roku szkolnym w końcu doczekaliśmy się upragnionych wakacji. W naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek, którego dźwięk dzisiaj brzmiał nadzwyczaj przyjemnie. Dyrektor Szkoły Pan Edward Szczecina oraz Wicedyrektor Pani Dorota Sierocka wręczyli świadectwa oraz nagrody rzeczowe nie tylko najlepszym uczniom, ale także tym którzy w zakończonym roku szkolnym wykazali się dużą pomysłowością oraz chęcią podejmowania różnorodnych działań na rzecz szkoły i całej społeczności szkolnej.

W gronie nagrodzonych osób znajdowało się 8 uczniów, którzy za swój wysiłek włożony w naukę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.Najwyższą średnią ocen ( 5,22 ) w Liceum Ogólnokształcącym uzyskała uczennica klasy II LO A Paulina Jurgielewicz. W Technikum najlepszą średnią ocen ( 5,12 ) miała Anna Dębska z klasy I TF. Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę o skierowaniu wniosków o przyznanie tym dwóm uczennicom stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2015/2016.

Za wzorową frekwencję, tytuł Mistrza Frekwencji otrzymał Tomasz Jasiukiewicz z  klasy II LO B.W Liceum Ogólnokształcącym Super Klasą za rok szkolny 2015/2016 została klasa II LO A, w Technikum puchar Super Klasy trafił do klasy I TF.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Po oficjalnej części obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy I LO A oraz I TF. 

            Wszystkim uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu!