Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Szlachetne Serca Uczniów dla Szlachetnej Paczki

szlachetnaW ostatnim tygodniu w naszej szkole pojawiło się wiele prezentów! To wszystko dzięki młodzieży oraz nauczycielom, którzy zechcieli wesprzeć ogólnopolską akcję pod nazwą „Szlachetna Paczka”. Pan Wojciech Wasilewski, wraz z kilkoma klasami, wybrał 4-osobową rodzinę, dla której w sumie udało się przygotować 21 paczek! 

Równolegle, Daria Grubkajtys z III TF jako reprezentantka naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miejskiej, prowadziła zbiórkę książek, zabawek oraz słodyczy dla Fundacji Promyk.

Wszystkim osobom, które wsparły te działania, podzieliły się swoim czasem, zaangażowaniem oraz sprawiły, że udało się zebrać tak dużą ilość prezentów oraz niekiedy niezbędnych do codziennego życia produktów- serdeczne DZIĘKUJEMY w imieniu swoim oraz w imieniu osób, które te paczki otrzymają.