Suwałki

Kursy i Szkoły

Szkoła

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

 729x308

23 czerwca w Klubie Wojskowym miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczestników wydarzenia, gości, rodziców oraz szkolną brać powitała Pani Wicedyrektor. Po odśpiewaniu hymnu wyróżnienia za osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023 z rąk Pani Dyrektor odebrali najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach. Przedstawiciel klasy 1 A LO odebrał dyplom i nagrodę dla klasy za pracę na rzecz szkoły, a uczniowie, którzy brali czynny udział w rekrutacji również otrzymali upominki. Nie zabrakło też dyplomów dla naszej drużyny biorącej udział w Sztafecie Maratońskiej Plum Ekiden w Białymstoku.

Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną przygotowaną na ten dzień. Były podziękowania nauczycielom wraz z upominkiem muzycznym, a uczniowie z klasy 3 A LO zaprezentowali przezabawną prezentację multimedialną z wydarzeń z życia szkoły w mijającym roku szkolnym.

I tak kolejny rok szkolny dobiegł końca.... Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!!!